Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Diary

11.5. Brandberg

 

 

Ráno vstáváme na pohodu, s východem sluníčka. Nikam nespěcháme, takže si uděláme snídani po anglicku, míchaná vajíčka. Na recepci jsme si ještě pohladili surikatu a antilopu, dali si kafíčko a optali se na cestu k dalším skalním malbám White lady. Šéf nám popsal cestu a my vyrazili.

Read more...

12.5. Pobřeží koster

 

Jak se blížilo ráno, byla větší a větší zima, proto jsme z pelechu vylezli již před šestou. Bylo velice zajímavé vidět vycházející slunce za Brandbergem.  V údolí, všude kolem nás, se povalovala mlha. Vítr přestal foukat a vše vypadalo velice kouzelně.

Read more...

13.5. Swakopmund

 

 

Vstáváme s východem slunce, ASI... Když vykoukneme ze stanu, je všude kolem nás mlha hustá tak, že by se dala krájet. Jen Rákosníček chyběl. Noc byla docela akční, protože se ve stanu začala kondenzovat voda a z trubek, které byly přesně nad hlavou, odkapávaly studené kapičky vody. Při sebemenším pohybu spadla kapka. Jednou na čelo, pak do oka, a když se člověk otočil na bok tak i do ucha, nepomáhalo nic. Takže jsme vlastně vstávali osprchovaní.

Read more...

14.5. Swakopmund (herpetárium, muzeum krystalů)

 

 

Sprcha nezklamala, opět nám ve stanu prší, kapka na čelo, do uší, očí, vlasů. Máme mokré spacáky i oblečení. Bohužel musíme balit vše mokré. Kolem nás se válí hustá mlha a ten Rákosníček furt nikde. Je zima. Balíme a snídáme tak, abychom na devátou byli u autoopravny, potřebujeme spravit to píchlé kolo.

Read more...

More Articles...